بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی تمیز بار
کارگران تمیز بار

بار شما بیمه می باشد vip

آیا تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کالای شما، وسایل اداره ، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

در تمیزبار ما به شما این تضمین را میدهیم که با افراد آموزش دیده حمل و بسته بندی ما جای هیچگونه نگرانی و صدمه برای بار شما وجود ندارد .

ولی این تنها کافی نیست ما بار شما را هرچه باشد بیمه کرده تا از حوادث و سوانح های طبیعی جاده و غیر قابل پیشگری ، ضمانت نماییم

پس دیگر نگران مشکل خسارت نباشید زیرا که باربری تمیزبار این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه ی بار و لوازم حل کرده است و تا شما آسوده خاطر باشید.

بیمه ی باربری امروزه فقط توسط شرکت های معتبر حمل ونقل و اتوبار و باربری کشور صادر می شود و باربری تمیزبار مفتخر است که با صدور بیمه نامه برای بار و لوازم شما عزیزان ساکنین این محل ، بیشتر از گذشته جهت جلب و رضایت شما عزیزان تلاش نماید ، کافیست تلفن را برداشته و با مشاورین ما در شرکت به صورت رایگان جهت هرگونه سوال ، تماس بگیریدشرکت اتوبار و باربری تمیزبار

اگر می خواهید اسباب کشی کنید بهتر است که بسته بندی وسایل منزل را حتما انجام دهید و این نکته را مد نظر داشته باشید هیچ محدودیتی برای انتخاب نوع بسته بندی وجود ندارد تمامی این کارها توسط باربری تمیزبار صورت خواهد گرفت انتخاب پکیج استرچ رپ که سلفون می باشد و یا بابل رپ بستگی به انتخاب شما خواهد بود هر چیزی را که بخواهید ما در باربری تمیزبار برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ارسال خواهیم کرد.

کافیست با ما تماس بگیرید

برای لباس های شما از کارتن های رگال داری استفاده می کنیم که همانند یه کمد کوچک می توانید لباس هایتان را در درون این کارتن ها جای داده تا در حین حمل لباس هایتان کثیف نشود.

وسایل آشپزخانه ی شما را به گونه ای بسته بندی می کنیم که حتی دچار خط و خش نشوند ، تخصص ما بسته بندی وسایل منزل می باشد و بعد از بسته بندی وسایل منزل در صورت لزوم حمل اثاثیه منزل را برایتان انجام خواهیم داد. ما در شرکت باربری تمیزبار در خدمت شما هستیم با ما تماس بگیرید

لازم به ذکر است که باربری روز از وسایل شما بازدید رایگان به عمل خواهد آورد و بارهای شما را قبل از شروع مراحل اسباب کشی و بسته بندی وسایل کارشناسی خواهد کرد و مشاوره رایگان را به شما مشتری گرامی ارائه خواهد داد.بسته بندی اثاثیه منزل

همواره یکی از موارد مهمی که شهروندان هنگام باربری و حمل اثاثیه منزل و بسته بندی اثاثیه منزل و ادارات با آن مواجه بوده اند این است که چگونه یک شرکت باربری خوب در سطح استان تهران و در میان تعداد زیاد شرکت های باربری انتخاب نمایند. که میتوان گفت معیار دقیقی برای این ارزیابی نمیتوان در نظر گرفت اما یک سری از ویژگی ها در هر صنف و رسته ی شغلی وجود دارد که می تواند مشتری را راضی نگه دارد و به او در انتخاب درست تر کمک نماید.

بسته بندی ، جابجایی و چیدمان وسایل در هنگام اثاث کشی لوازم منزل کاری پیچیده و وقت گیر است و نیاز به مهارت و توانایی جسمی خاصی دارد. در این مواقع حضور کارگرانی که در این زمینه آموزش های لازم را دیده باشند، روند کارها را سریع تر و راحت تر خواهد کرد. شرکت باربری تمیز بار تهران آماده ارسال کارگر حمل بار و باربری خود به هر نقطه از شهر تهران است تا در انجام امور اثاث کشی منزل و یا حمل انواع بارها به شما کمک نمایند.

نکاتی در مورد بسته بندی وسایل خانه

بسته بندی یکی از مراحل مهم در هنگام اسباب کشی است چون باید طوری وسایل حساس و شکستنی بسته­ بندی شوند که از شکستن و یا صدمه دیدن آنها جلوگیری شود. با رعایت چندین نکته میتوانید یک بسته بندی خوب و مطمئن را داشته باشد. توجه به این نکته نیز ضروری است که نحوه بسته بندی وسایل مختلف متفاوت است. مثلا وسایل آشپزخانه که اغلب شکستنی و حساس هستند بسته‌بندی متفاوت تری دارند.

  •  بسته بندی لوازم آشپزخانه 

اولین نکته در بسته بندی وسایل شکستنی از جمله وسایل آشپزخانه فراهم نمودن مکانی مناسب برای جمع کردن وسایل است یعنی مکانی کم رفت و آمد برای چیدن وسایل و شروع بسته بندی انتخاب کنیم. همچنین جداکردن وسایل مرتبطتر بهم در هنگام بسته بندی از سردرگمی در هنگام چیدن وسایل اجتناب میشود.

نکته دیگری که در این میان مهم می باشد این است که از باکس­های با اندازه متوسط کوچک استفاده شود و تا حد امکان تعداد وسایلی که در باکس بسته بندی قرار میگیرد کم باشد تا هم احتمال شکستن کم شود و هم از سنگین شدن و در رفتن زیر کارتون جلوگیری شود و در آخر استفاده از عایق های حباب دار و یا روزنامه در بین وسایل و همچنین استفاده از چسب های  پهن و محکم برای بستن باکس ها، می تواند مناسب باشد.

بسته بندی تمیز بار

  • بسته بندی مبلمان در اثاث کشی خانه

با توجه به اندازه بزرگ مبلمان‌ها در خانه و قیمت‌ زیاد آنها در بعضی از خانه ها و دشواری در جابه جایی مبلمان در خانه‌های آپارتمانی، یکی از پر دردسر ترین مراحل اسباب کشی را می‌توان همین بسته بندی و جابه جایی مبلمان در نظر گرفت  و نیاز به افرادی ماهر در بسته بندی و جابه جایی آنها میباشد.

شرکت باربری تمیز بار روش‌های مختلفی را در بسته بندی مبلمان به صورت تخصص انجام میدهد. استفاده از ضربه­ گیرهای پوششی و حباب دار در قسمتهای برجسته و تیز مبل از جمله تاج مبل، میتواند تا حد زیادی از آسیب رسیدن به آن جلوگیری نماید و به منظور جلوگیری از کثیف شدن و یا پاره شدن سطح مبل از سلفون های مخصوصی استفاده میشود.

  • بسته بندی حرفه ایی

بسته بندی و گذاشتن وسایل شکستنی حساس از جمله تلویزیون، مانیتور کامپیوتر، لوازم شکستنی آشپزخانه و غیره مستلزم بستنه بندی کامل و دقیق آنها و بکار بردن موادی مانند فوم برای پر کردن فضای خالی درون جعبه و کارتن های حاوی آنها است. همچنین استفاده از امکاناتی مانند استرچ رپ در باربری، به حمل اثاثیه و اسباب ها به طور امن و بی خطر کمک می کند. شرکت اتوبار تمیز بار با ارائه تمام پیش نیازهای یک باربری خوب همواره بهترین خدمات را برای ساکنین مناطق مختلف تهران ارائه نموده است.

شماره های تماس باربری تمیز بار

۲۲۹۲۲۵۶۷

۴۴۶۱۵۶۶۴

۸۸۵۶۱۰۹۷

۷۷۵۹۱۵۸۹

۶۶۸۴۹۲۲۴

 

 

 

 

 

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید