باربری تمیز بار

بسته بندی تمیز بار
کارگران تمیز بار

بار شما بیمه می باشد vip

آیا تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کالای شما، وسایل اداره ، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

در تمیزبار ما به شما این تضمین را میدهیم که با افراد آموزش دیده حمل و بسته بندی ما جای هیچگونه نگرانی و صدمه برای بار شما وجود ندارد .

ولی این تنها کافی نیست ما بار شما را هرچه باشد بیمه کرده تا از حوادث و سوانح های طبیعی جاده و غیر قابل پیشگری ، ضمانت نماییم

پس دیگر نگران مشکل خسارت نباشید زیرا که باربری تمیزبار این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه ی بار و لوازم حل کرده است و تا شما آسوده خاطر باشید.

بیمه ی باربری امروزه فقط توسط شرکت های معتبر حمل ونقل و اتوبار و باربری کشور صادر می شود و باربری تمیزبار مفتخر است که با صدور بیمه نامه برای بار و لوازم شما عزیزان ساکنین این محل ، بیشتر از گذشته جهت جلب و رضایت شما عزیزان تلاش نماید ، کافیست تلفن را برداشته و با مشاورین ما در شرکت به صورت رایگان جهت هرگونه سوال ، تماس بگیریدشرکت اتوبار و باربری تمیزبار

اگر می خواهید اسباب کشی کنید بهتر است که بسته بندی وسایل منزل را حتما انجام دهید و این نکته را مد نظر داشته باشید هیچ محدودیتی برای انتخاب نوع بسته بندی وجود ندارد تمامی این کارها توسط باربری تمیزبار صورت خواهد گرفت انتخاب پکیج استرچ رپ که سلفون می باشد و یا بابل رپ بستگی به انتخاب شما خواهد بود هر چیزی را که بخواهید ما در باربری تمیزبار برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ارسال خواهیم کرد.

کافیست با ما تماس بگیرید

برای لباس های شما از کارتن های رگال داری استفاده می کنیم که همانند یه کمد کوچک می توانید لباس هایتان را در درون این کارتن ها جای داده تا در حین حمل لباس هایتان کثیف نشود.

وسایل آشپزخانه ی شما را به گونه ای بسته بندی می کنیم که حتی دچار خط و خش نشوند ، تخصص ما بسته بندی وسایل منزل می باشد و بعد از بسته بندی وسایل منزل در صورت لزوم حمل اثاثیه منزل را برایتان انجام خواهیم داد. ما در شرکت باربری تمیزبار در خدمت شما هستیم با ما تماس بگیرید

لازم به ذکر است که باربری روز از وسایل شما بازدید رایگان به عمل خواهد آورد و بارهای شما را قبل از شروع مراحل اسباب کشی و بسته بندی وسایل کارشناسی خواهد کرد و مشاوره رایگان را به شما مشتری گرامی ارائه خواهد داد.باربری نیاوران

شرکت باربری تمیز بار شعبه باربری نیاوران علاوه بر ارائه خدمات حمل بار در تهران کلیه خدمات باربری بین شهری و ارسال بار به سراسر کشور را نیز با مقرون‌به‌صرفه ترین هزینه و ایده آل ترین نوع خدمات به شما شهروندان گرامی ارائه می‌نماید. همکاران ما در شرکت اتوبار و حمل بار تمیز بار برای مشتریان عزیزمان امکان ارائه هزینه و قیمت باربری دقیق به صورت آنلاین و تلفنی با ارائه لیست خدمات قابل‌ارائه میباشد تا بتوانند برحسب قیمت حمل اثاثیه خدمات مدنظر خود را درخواست نمایند.

شماره های تماس باربری تمیر بار شعبه باربری نیاوران

۲۲۹۲۲۵۶۷

۴۴۶۱۵۶۶۴

۸۸۵۶۱۰۹۷

۷۷۵۹۱۵۸۹

۶۶۸۴۹۲۲۴

 

اتوبار نیاوران

اتوبار نیاوران با سالها  تجربه در ارائه خدمات باربری در شمال تهران همواره توانسته بیشترین درصد رضایت و اعتماد مشتریان را بدست آورد. ملاک مهم در انتخاب یک شرکت باربری در نیاوران و سایر مناطق تهران ، ارائه بیمه نامه و بارنامه باربری قابل اطمینان از سوی شرکت باربری مورد نظر است. ارائه و صدور بیمه نامه معتبر هنگام حمل بار به مشتری باعث میشود که در صورت آسیب رسیدن به اثاثیه ها و لوازم مشتری، خسارت وارده برای شما جبران شود. و بیشترین نگرانی نیز در هنگام حمل بار همین نکته است. باربری نیاوران با استفاده از ماشینهای قابل اطمینان و تمیز اعتماد مشتریان را بدست می آورد.

باربری تمیز بار

 

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید