باربری تمیز بار

بسته بندی تمیز بار
کارگران تمیز بار

بار شما بیمه می باشد vip

آیا تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کالای شما، وسایل اداره ، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

در تمیزبار ما به شما این تضمین را میدهیم که با افراد آموزش دیده حمل و بسته بندی ما جای هیچگونه نگرانی و صدمه برای بار شما وجود ندارد .

ولی این تنها کافی نیست ما بار شما را هرچه باشد بیمه کرده تا از حوادث و سوانح های طبیعی جاده و غیر قابل پیشگری ، ضمانت نماییم

پس دیگر نگران مشکل خسارت نباشید زیرا که باربری تمیزبار این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه ی بار و لوازم حل کرده است و تا شما آسوده خاطر باشید.

بیمه ی باربری امروزه فقط توسط شرکت های معتبر حمل ونقل و اتوبار و باربری کشور صادر می شود و باربری تمیزبار مفتخر است که با صدور بیمه نامه برای بار و لوازم شما عزیزان ساکنین این محل ، بیشتر از گذشته جهت جلب و رضایت شما عزیزان تلاش نماید ، کافیست تلفن را برداشته و با مشاورین ما در شرکت به صورت رایگان جهت هرگونه سوال ، تماس بگیریدشرکت اتوبار و باربری تمیزبار

اگر می خواهید اسباب کشی کنید بهتر است که بسته بندی وسایل منزل را حتما انجام دهید و این نکته را مد نظر داشته باشید هیچ محدودیتی برای انتخاب نوع بسته بندی وجود ندارد تمامی این کارها توسط باربری تمیزبار صورت خواهد گرفت انتخاب پکیج استرچ رپ که سلفون می باشد و یا بابل رپ بستگی به انتخاب شما خواهد بود هر چیزی را که بخواهید ما در باربری تمیزبار برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ارسال خواهیم کرد.

کافیست با ما تماس بگیرید

برای لباس های شما از کارتن های رگال داری استفاده می کنیم که همانند یه کمد کوچک می توانید لباس هایتان را در درون این کارتن ها جای داده تا در حین حمل لباس هایتان کثیف نشود.

وسایل آشپزخانه ی شما را به گونه ای بسته بندی می کنیم که حتی دچار خط و خش نشوند ، تخصص ما بسته بندی وسایل منزل می باشد و بعد از بسته بندی وسایل منزل در صورت لزوم حمل اثاثیه منزل را برایتان انجام خواهیم داد. ما در شرکت باربری تمیزبار در خدمت شما هستیم با ما تماس بگیرید

لازم به ذکر است که باربری روز از وسایل شما بازدید رایگان به عمل خواهد آورد و بارهای شما را قبل از شروع مراحل اسباب کشی و بسته بندی وسایل کارشناسی خواهد کرد و مشاوره رایگان را به شما مشتری گرامی ارائه خواهد داد.باربری سهروردی

با توجه به اینکه اثاث کشی و حمل بار یکی از کارهای پر دردسر و با حجم کار بالایی است و نیاز به یک زمان زیاد دارد و با توجه به اینکه اکثر شهروندان تهرانی سرکار میباشند و تا اخر وقت درگیر کار و فعالیت هستند کافی است با یک شرکت باربری که تمام خدمات باربری را بصورت صفر تا صد برای شما ارائه نماید تماس بگیرید تا تمام کارهای باربری و اثاث کشی شما را انجام دهد. باربری تمیز بار تهران شعبه باربری سهروردی با داشتن تیم کاری و مشاوره ای با تجربه میتوانند بهترین راهنمایی ها در زمینه نحوه حمل بار و اسباب کشی را برای شما انجام دهند.

باربری تمیز بار اتوبار سهروردی

در حال حاضر شرکت های متعددی در زمینه خدمات باربری در شمال تهران مشغول فعالیت هستند، اما پرسش اینجاست که در زمان ارائه خدمات حمل اثاثیه و اسباب کشی تا چه حدی می توانند انتظارات مشتریان را برآورده کنند و آیا همه لوازم منزل و اجناس را با دقت و کیفیت بالا و بدون وارد کردن هیچ گونه خسارتی، می توانند به مقصد برسانند و با رعایت اصول اسباب کشی رضایت مشتری را بطور کامل بدست بیاوردند. ما در شرکت اتوبار سهروردی مفتخریم که در اسرع وقت توانسته ایم انتظارات مشتریان خود را در مناطقی که در آنها دارای دفتر و شعبه هستیم، برآورده کنیم. یکی از شعبات مهم و پر طرفدار ما در تهران شعبه “باربری سهروردی” است که همواره مشتریان زیادی دارد که از خدمات ما استفاده نموده اند و از آن راضی میباشند.

شماره های تماس باربری تمیر بار شعبه باربری سهروردی

۲۲۹۲۲۵۶۷

۴۴۶۱۵۶۶۴

۸۸۵۶۱۰۹۷

۷۷۵۹۱۵۸۹

۶۶۸۴۹۲۲۴

 

بسته بندی تخصصی با کارگران آقا و خانم

یکی از معیارهای مهم در شرکت های باربری دارا بودن پرسنل و نیروی کار مودب و خوش اخلاق و حرفه ای است که این دو مکمل یکدیگر می باشند. از عوامل موثر پرسنل باربری تمیز بار وقت شناسی و انجام کار در قبال تهعد به مشتریان گرامی است. خدمات باربری بین شهری و درون شهری گستردگی زیادی می تواند داشته باشد که همکاران ما در اتوبار سهروردی با دارا بودن نیرو و تجهیزات حمل بار کافی و مناسب برای حمل بار به شهرستان آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز می باشند.

 

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید