باربری تمیز بار

بسته بندی تمیز بار
کارگران تمیز بار

بار شما بیمه می باشد vip

آیا تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کالای شما، وسایل اداره ، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

در تمیزبار ما به شما این تضمین را میدهیم که با افراد آموزش دیده حمل و بسته بندی ما جای هیچگونه نگرانی و صدمه برای بار شما وجود ندارد .

ولی این تنها کافی نیست ما بار شما را هرچه باشد بیمه کرده تا از حوادث و سوانح های طبیعی جاده و غیر قابل پیشگری ، ضمانت نماییم

پس دیگر نگران مشکل خسارت نباشید زیرا که باربری تمیزبار این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه ی بار و لوازم حل کرده است و تا شما آسوده خاطر باشید.

بیمه ی باربری امروزه فقط توسط شرکت های معتبر حمل ونقل و اتوبار و باربری کشور صادر می شود و باربری تمیزبار مفتخر است که با صدور بیمه نامه برای بار و لوازم شما عزیزان ساکنین این محل ، بیشتر از گذشته جهت جلب و رضایت شما عزیزان تلاش نماید ، کافیست تلفن را برداشته و با مشاورین ما در شرکت به صورت رایگان جهت هرگونه سوال ، تماس بگیریدشرکت اتوبار و باربری تمیزبار

اگر می خواهید اسباب کشی کنید بهتر است که بسته بندی وسایل منزل را حتما انجام دهید و این نکته را مد نظر داشته باشید هیچ محدودیتی برای انتخاب نوع بسته بندی وجود ندارد تمامی این کارها توسط باربری تمیزبار صورت خواهد گرفت انتخاب پکیج استرچ رپ که سلفون می باشد و یا بابل رپ بستگی به انتخاب شما خواهد بود هر چیزی را که بخواهید ما در باربری تمیزبار برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ارسال خواهیم کرد.

کافیست با ما تماس بگیرید

برای لباس های شما از کارتن های رگال داری استفاده می کنیم که همانند یه کمد کوچک می توانید لباس هایتان را در درون این کارتن ها جای داده تا در حین حمل لباس هایتان کثیف نشود.

وسایل آشپزخانه ی شما را به گونه ای بسته بندی می کنیم که حتی دچار خط و خش نشوند ، تخصص ما بسته بندی وسایل منزل می باشد و بعد از بسته بندی وسایل منزل در صورت لزوم حمل اثاثیه منزل را برایتان انجام خواهیم داد. ما در شرکت باربری تمیزبار در خدمت شما هستیم با ما تماس بگیرید

لازم به ذکر است که باربری روز از وسایل شما بازدید رایگان به عمل خواهد آورد و بارهای شما را قبل از شروع مراحل اسباب کشی و بسته بندی وسایل کارشناسی خواهد کرد و مشاوره رایگان را به شما مشتری گرامی ارائه خواهد داد.باربری جردن

شرکت باربری جردن شعبه باربری جردن با بیش از یک دهه سابقه درخشان در حوزه حمل و نقل بار، آماده خدمت‌رسانی به ساکنین و اهالی بزرگوار منطقه جردن است. اتوبار جردن در طول یک دهه فعالیت خود با دارا بودن نیروی انسانی ماهر و پر تجربه و توانا در حمل و نقل انواع بارها بصورت باربری داخل شهری و خارج شهری، توانسته است اعتماد و رضایت مشتریان عزیز را بدست آورد و آرامش را به آنها هدیه دهد.

باربری تمیز بار

اتوبار جردن

بسته بندی لوازم منزل یکی از موارد مهم هنگام اسباب کشی و جابجا شدن به خانه جدید می باشد. و اگر اینکار به صورت منظم و دقیق انجام نگیرد قطعا با مشکلات زیادی از جمله صدمه رسیدن به وسایل حین اسباب کشی و باربری و همچنین بهم ریختگی لوازم رو به رو خواهید شد. یکی دیگر ار موارد مهم در هنگام باربری ، تهیه باکس ها و کارتن های مخصوص بسته بندی در ابعاد مختلف است.  زیرا بعضی اوقات از مرغوبیت بالایی برخوردار نیستند. شرکت اتوبار جردن با تهیه تمام این نیازهای اولیه در اثاث کشی؛ کار شما را آسان می نماید.

شماره های تماس باربری تمیر بار شعبه باربری جردن

۲۲۹۲۲۵۶۷

۴۴۶۱۵۶۶۴

۸۸۵۶۱۰۹۷

۷۷۵۹۱۵۸۹

۶۶۸۴۹۲۲۴

 

باربری بین شهری

حمل بار ارزان به شهرستان ، ارسال خرده بار به شهرستان و حمل خرده بار از تهران به شهرستان از سرویسهای ویژه باربری و حمل بار شرکت باربری تمیز بار است. حمل بار به شهرستان ها و سایر استان های کشور که می تواند حمل بار به شهرستان با نیسان ، حمل بار به شهرستان با وانت و یا خاور باشد، در واقع حمل بار و باربری بین شهری محسوب می شود. به منظور حمل خرده بار  در داخل تهران و همچنین ارسال آن به شهرستان میتوانید از سرویس ویژه وانت بار ارزان تهران شرکت اتوبار جردن استفاده کنید. یکی از موارد مهمی که باید هنگام استفاده از سرویس ویژه وانت بار جردن مد نظر داشته باشید این است که وزن تقریبی بار خود را بدانید که هنگام تماس با ما بتوانیم بهترین گزینه رابرای حمل بار شما پیشنهاد دهیم.

 

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید