باربری تمیز بار

بسته بندی تمیز بار
کارگران تمیز بار

بار شما بیمه می باشد vip

آیا تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کالای شما، وسایل اداره ، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

در تمیزبار ما به شما این تضمین را میدهیم که با افراد آموزش دیده حمل و بسته بندی ما جای هیچگونه نگرانی و صدمه برای بار شما وجود ندارد .

ولی این تنها کافی نیست ما بار شما را هرچه باشد بیمه کرده تا از حوادث و سوانح های طبیعی جاده و غیر قابل پیشگری ، ضمانت نماییم

پس دیگر نگران مشکل خسارت نباشید زیرا که باربری تمیزبار این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه ی بار و لوازم حل کرده است و تا شما آسوده خاطر باشید.

بیمه ی باربری امروزه فقط توسط شرکت های معتبر حمل ونقل و اتوبار و باربری کشور صادر می شود و باربری تمیزبار مفتخر است که با صدور بیمه نامه برای بار و لوازم شما عزیزان ساکنین این محل ، بیشتر از گذشته جهت جلب و رضایت شما عزیزان تلاش نماید ، کافیست تلفن را برداشته و با مشاورین ما در شرکت به صورت رایگان جهت هرگونه سوال ، تماس بگیریدشرکت اتوبار و باربری تمیزبار

اگر می خواهید اسباب کشی کنید بهتر است که بسته بندی وسایل منزل را حتما انجام دهید و این نکته را مد نظر داشته باشید هیچ محدودیتی برای انتخاب نوع بسته بندی وجود ندارد تمامی این کارها توسط باربری تمیزبار صورت خواهد گرفت انتخاب پکیج استرچ رپ که سلفون می باشد و یا بابل رپ بستگی به انتخاب شما خواهد بود هر چیزی را که بخواهید ما در باربری تمیزبار برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ارسال خواهیم کرد.

کافیست با ما تماس بگیرید

برای لباس های شما از کارتن های رگال داری استفاده می کنیم که همانند یه کمد کوچک می توانید لباس هایتان را در درون این کارتن ها جای داده تا در حین حمل لباس هایتان کثیف نشود.

وسایل آشپزخانه ی شما را به گونه ای بسته بندی می کنیم که حتی دچار خط و خش نشوند ، تخصص ما بسته بندی وسایل منزل می باشد و بعد از بسته بندی وسایل منزل در صورت لزوم حمل اثاثیه منزل را برایتان انجام خواهیم داد. ما در شرکت باربری تمیزبار در خدمت شما هستیم با ما تماس بگیرید

لازم به ذکر است که باربری روز از وسایل شما بازدید رایگان به عمل خواهد آورد و بارهای شما را قبل از شروع مراحل اسباب کشی و بسته بندی وسایل کارشناسی خواهد کرد و مشاوره رایگان را به شما مشتری گرامی ارائه خواهد داد.باربری باغ فیض

باربری تمیز بار شعبه باربری باغ فیض با دارا بودن عوامل و نیروی انسانی پر تجربه، صحت و سلامت در هنگام جابه جایی بار شما و تحویل سالم آن در مقصد را عهده‌دار خواهد بود. حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی در تهران کار دشواری است زیرا ترافیک شهری که یکی از بزرگترین مشکلات حمل اثاثیه در تهران همین ترافیک بالای این شهر است. و همچنین اتلاف وقت در ترافیک بسیار خسته کننده و طاقت فرسا می باشد. ما در شرکت باربری تمیز بار با انجام یک برنامه ریزی دقیق، زمان بسته بندی اثاثیه و حمل اثاثیه منزل و وسایل را با شما هماهنگ می کنیم.

باربری تمیز بار

 

اتوبار باغ فیض

اتوبار باغ فیض با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امور باربری اعم از حمل و نقل و اثاث‌کشی منزل، شرکت، ادارات و جهیزیه‌های عروس و همچنین ارائه بارنامه و بیمه نامه باربری مفتخر است. که همواره مثل گذشته در ارائه خدمات به شهروندان منطقه باهنر تهران تلاش نماید. و رضایت‌مندی و اعتماد شما عزیزان را کسب نماید.

شماره های تماس باربری تمیر بار شعبه باربری باغ فیض

۲۲۹۲۲۵۶۷

۴۴۶۱۵۶۶۴

۸۸۵۶۱۰۹۷

۷۷۵۹۱۵۸۹

۶۶۸۴۹۲۲۴

 

بسته بندی و اثاث کشی تخصصی

یکی از پر استرس ترین مرحله اسباب کشی ، بسته بندی لوازم باشد که کارگران آموزش دیده ما به راحتی این کار را در سریعترین زمان ممکن برای شما به انجام میرسانند. تهیه باکس های بسته بندی نیز یک دیگر از دردسرهای اکثر همشهریان محترم است که ما در باربری باغ فیض باکسهای مخصوص بسته بندی در ابعاد و اندازه های مختلف را نیز برای شما تهییه می کنیم.

 

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید