باربری تمیز بار

بسته بندی تمیز بار
کارگران تمیز بار

بار شما بیمه می باشد vip

آیا تا حالا در حمل و نقل اثاثیه دچار مشکل شده اید؟ کالای شما، وسایل اداره ، اثاثیه منزل و هر آنچه که قصد جا به جای و حمل و نقل آن را دارید دچار خسارت ناشی از جا به جایی غیر اصولی و غیر حرفه ای شده است؟

در تمیزبار ما به شما این تضمین را میدهیم که با افراد آموزش دیده حمل و بسته بندی ما جای هیچگونه نگرانی و صدمه برای بار شما وجود ندارد .

ولی این تنها کافی نیست ما بار شما را هرچه باشد بیمه کرده تا از حوادث و سوانح های طبیعی جاده و غیر قابل پیشگری ، ضمانت نماییم

پس دیگر نگران مشکل خسارت نباشید زیرا که باربری تمیزبار این مشکل را برای مشتریان خود با استفاده از بیمه ی بار و لوازم حل کرده است و تا شما آسوده خاطر باشید.

بیمه ی باربری امروزه فقط توسط شرکت های معتبر حمل ونقل و اتوبار و باربری کشور صادر می شود و باربری تمیزبار مفتخر است که با صدور بیمه نامه برای بار و لوازم شما عزیزان ساکنین این محل ، بیشتر از گذشته جهت جلب و رضایت شما عزیزان تلاش نماید ، کافیست تلفن را برداشته و با مشاورین ما در شرکت به صورت رایگان جهت هرگونه سوال ، تماس بگیریدشرکت اتوبار و باربری تمیزبار

اگر می خواهید اسباب کشی کنید بهتر است که بسته بندی وسایل منزل را حتما انجام دهید و این نکته را مد نظر داشته باشید هیچ محدودیتی برای انتخاب نوع بسته بندی وجود ندارد تمامی این کارها توسط باربری تمیزبار صورت خواهد گرفت انتخاب پکیج استرچ رپ که سلفون می باشد و یا بابل رپ بستگی به انتخاب شما خواهد بود هر چیزی را که بخواهید ما در باربری تمیزبار برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ارسال خواهیم کرد.

کافیست با ما تماس بگیرید

برای لباس های شما از کارتن های رگال داری استفاده می کنیم که همانند یه کمد کوچک می توانید لباس هایتان را در درون این کارتن ها جای داده تا در حین حمل لباس هایتان کثیف نشود.

وسایل آشپزخانه ی شما را به گونه ای بسته بندی می کنیم که حتی دچار خط و خش نشوند ، تخصص ما بسته بندی وسایل منزل می باشد و بعد از بسته بندی وسایل منزل در صورت لزوم حمل اثاثیه منزل را برایتان انجام خواهیم داد. ما در شرکت باربری تمیزبار در خدمت شما هستیم با ما تماس بگیرید

لازم به ذکر است که باربری روز از وسایل شما بازدید رایگان به عمل خواهد آورد و بارهای شما را قبل از شروع مراحل اسباب کشی و بسته بندی وسایل کارشناسی خواهد کرد و مشاوره رایگان را به شما مشتری گرامی ارائه خواهد داد.باربری اقدسیه

باربری تمیز بار شعبه باربری اقدسیه به عنوان یکی از گسترده ترین شبکه های حمل بار و ارائه دهنده کلیه خدمات در حوزه باربری از قبیل:

اثاث کشی و حمل بار و لوازم منزل، ادارات و سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی، استفاده از روش های بسته بندی نوین با استفاده از فناوری های نوین و به روز به وسیله افراد متخصص و با تجربه در این زمینه می باشد. اتوبار اقدسیه به منظور تکریم حقوق مشتری با صدور بیمه نامه باربری و بارنامه معتبر برای تمامی خدمات باربری درون شهرون و برون شهری توانسته است اعتماد شهروندان عزیز در زمینه باربری و اتوبار را دریافت نماید.

باربری تمیز بار

اتوبار اقدسیه

ما در شرکت اتوبار اقدسیه تمامی خدمات مرتبط با حمل بار و باربری اثاثیه بین شهری و درون شهری را به صورت کاملا تخصصی ارائه می نماییم. و از این امر بسیار خرسندیم که همواره رضایت شما را داشته ایم. لازم به ذکر است کلیه خدمات حمل اثاثیه و جابجایی انواع بار را با علم و تخصص انجام می دهیم.  و مرتب در پی ارائه نوین ترین ایده ها در این زمینه می باشیم. از آنجایی که همواره از مجهزترین و بروزترین شرکت های باربری در تهران بوده ایم خدماتی که ارائه می نماییم نیز بسیار متنوع و بروز می باشند.

شماره های تماس باربری تمیر بار شعبه باربری اقدسیه

۲۲۹۲۲۵۶۷

۴۴۶۱۵۶۶۴

۸۸۵۶۱۰۹۷

۷۷۵۹۱۵۸۹

۶۶۸۴۹۲۲۴

بسته بندی مبلمان در اثاث کشی خانه

با توجه به اندازه بزرگ مبلمان‌ها در خانه و قیمت‌ زیاد آنها در بعضی از خانه ها و دشواری در جابه جایی مبلمان در خانه‌های آپارتمانی، یکی از پر دردسر ترین مراحل اسباب کشی را می‌توان همین بسته بندی و جابه جایی مبلمان در نظر گرفت  و نیاز به افرادی ماهر در بسته بندی و جابه جایی آنها میباشد. شرکت باربری اقدسیه آماده ارائه این خدمات به شما شهروندان عزیز است. این شرکت باربری روش‌های مختلفی را در بسته بندی مبلمان به صورت تخصص انجام میدهد.

 

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید